System Dzień i Noc jest nowatorskim systemem rolet, w którym poziom zaciemnienia reguluje się nie tylko poprzez rozwinięcie rolety, ale też poprzez ustawienie pasów zaciemniających i przepuszczających światło.

 

 

Systemy Kasetowe

 

B27 Dzień-Noc

Roletka z KASETĄ NAŚCIENNĄ przystosowana do tkanin dzięń noc , bez prowadnic - montaż na ścianie lub do sufitu, służy do osłonięcia dużych powierzchni, np. całych wnęk okiennych.

Dostępne kolory osprzętu: biały, brąz, RAL.

 

Uni Besta z przystawką do klejenia Dzień i Noc

Te rolety są modyfikacją rolet UNI BESTA. Oba te modele mają podobną kasetkę i mechanizm łańcuszkowy, ale różnią się od siebie sposobem pomiaru oraz montażem. Kasetkę  większą o około 15 mm od typu UNI BESTA przykleja  się do ramy okna. Można także zastosować zaczepy bezinwazyjne. Prowadnice przestrzenne przyklejane do listwy przyszybowej ograniczają do minimum przenikanie światła. Wersja dzień/noc systemu Uni-besta z przystawką do klejenia.

Dostępna kolorystyka osprzętu: biały, brązowy, złoty dąb, wiśnia, orzech, machoń, anoda, jasny dąb, dąb bagienny, antracyt. RAL

 

Uni Besta alu Dzień i Noc

Kasetka przykręcana jest do listwy przyszybowej za pomocą czterech wkrętów, zaś prowadnice są przyklejane dwustronną taśmą piankową. Prowadnice eliminują prześwity i zapewniają prowadzenie materiału przy uchylonym oknie. Wersja dzień/noc systemu Uni-besta alu.

Dostępna kolorystyka osprzętu: biały, brązowy, złoty dąb, wiśnia, orzech, machoń, anoda, jasny dąb, dąb bagienny, antracyt. RAL