Roleta Rzymska to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gładkich i deseniowych. Dzięki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować i uprać. Roleta podnoszona dzięki specjalnemu mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Możliwość montażu do sufitu, ściany i okna. Szyna górna dostępna w kolorze białym.

 

Ecoline

Nowy rewolucyjny system rolet rzymskich który zapewnia prosty i szybki montaż za pomocą klipów instalacyjnych, pozwalających również na montaż bezinwazyjny na ramie okiennej. Dwa dostępne mechanizymy 1:1 i 1:4 zapewniają cichą i płynną pracę. Konstrukcja szyny rolety umożliwia łtwy montaż i demontaż materiału. System umożliwia zaadoptowanie sterowania elektrycznego, jak również przekształcenie w tzw. system Top-Down, Bottom Up w któym, dzięki zastosowaniu dwóch mechanizmów sterujących, możliwe jest opuszczanie materiału w sposób tradycyjny, jak również zasłonięcie jedynie dolnej części okna. Opcja sterowania elektrycznego posiada 3 sposoby zasilania: zasilacz 1,5A - 12V DC, 100V-240V AC, baterie lub ogniwo słoneczne.

 

Deluxe

Roleta rzymska to klasyczny system zasłonowy szyty pod miarę i na indywidualne zamówienie klienta. Jest dodatkiem do każdego eleganckiego wnętrza i z powodzeniem zastępuje firany i zasłony. W systemie SMart tkanina jest mocowana do belki górnej za pomocą taśmy rzepowej. Roletą sterujemy za pomocą łańcuszka kulkowego. Montaż za pomocą wkrętów i klipów możliwy zarówno do ściany jak i sufitu.