Uchylna

Moskitiera drzwiowa montowana bezpośrednio do ramy okna za pomocą zawiasów  z samozamykaczem , wyposażona w magnesy utrzymujące moskitierę w pozycji zamkniętej, uchwyt wewnętrzny i zewnętrzny.
Rama moskitiery łączona za pomocą narożników aluminiowych wewnętrznych nitowanych lub skręcanych z profilem.
Maksymalna szerokość ramy 1000mm większe wymiary bez gwarancji producenta, zalecana poprzeczka w każdej moskitierze co zwiększa jej stabilność i sztywność.
Opcjonalnie moskitierze można zamontować płytę wypełniającą (poliwęglan) , w której zainstalowane jest przejście dla zwierząt w trzech rozmiarach.
Moskitiera może być wyposażona również w płytę wypełniającą aluminiową wysokości 100mm chroniącą siatkę przed uszkodzeniami w jej najniższej części tzw. kopniak lub siatki wzmocnione aluminiowe
lub ze stal nierdzewnej. Duży wybór kolorów  ral i drewnopodobnych .Dla najbardziej wymagających  klientów usługa lakierowania proszkowego na dowolny kolor.

 

 

Plisowana

Moskitiery plisowane są stylowymi, funkcjonalnymi nowoczesnymi i przy tym bardzo trwałymi środkami ochrony przed owadami.  Wykonuje się je z aluminiowych profili i siatki złożonej w harmonijkę. Posiadamy wiele możliwości montażowych, ze względu na różnorodne potrzeby naszych klientów.Cechuje je przesuwny system oparty na układzie linek, pozbawiony sprężyn, kaset i mechanizmów. Są świetnym rozwiązaniem do drzwi tarasowych oraz okien dachowych

Moskitiera ramkowa otwierana

System moskitiery ramkowej otwieranej doskonale zabezpiecza wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów jednocześnie idealnie współpracując z drzwiami balkonowymi.

Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych przy pomocy wkrętów dociskowych. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie skrzydła o większych gabarytach.

Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami drzwiowymi.