Trwałe i estetyczne ramki moskitiery przeznaczone się do każdego typu okna PCV, drewno, aluminium. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

Ramowe

 

Ramowa zwykła

System Moskitiera ramkowa stała montowana na zewnątrz okna.
Doskonałe zabezpieczenie przed owadami, profil ramy w bogatej kolorystyce łączony za pomocą narożników PCV lub aluminiowych wewnętrznych.
Prosty montaż za pomocą bezinwazyjnych obrotowych zaczepów ze stali nierdzewnej.
Wysokiej jakości siatka z włókna szklanego powlekanego PCV w kolorze szarym i czarnym jak również siatka przeciwpyłkowa czarna, wzmocniona aluminiowa i stali nierdzewnej.
Przy dużych gabarytach zalecana poprzeczka pionowa lub pozioma.

 

 

Ekstruder

 wkrótce

Exclusive

Moskitiera wykonana na profilu Exclusive przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej , tak z PVC jak i drewnianej w systemach półicującej i cofniętej.

Kształt nowego profilu w kształcie soczewki od strony zewnętrznej, oraz wydłużenie kołnierza maskującego pozwala wykonanie Moskitier do profili ram okiennych o bardzo dużych skosach i promieniach zaokrągleń, które coraz częściej pojawiają się na naszym rynku.

 

Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej oraz nowoczesny kształt profilu sprawia , że zamontowana w oknie podwyższa jego estetykę, funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Plisowane

 

Plisowana

Moskitiery plisowane są stylowymi, funkcjonalnymi nowoczesnymi i przy tym bardzo trwałymi środkami ochrony przed owadami.  Wykonanuje się je z aluminiowych profili i siatki złożonej w harmonijkę. Posiadamy wiele możliwości montażowych, ze względu na różnorodne potrzeby naszych klientów.Cechuje je przesuwny system oparty na układzie linek, pozbawiony sprężyn, kaset i mechanizmów. Są świetnym rozwiązaniem do drzwi tarasowych oraz okien dachowych